IT Life s.r.o. predstavuje ambiciózny tím odborníkov z rôznych oblastí, ktorí sa spojili, aby priniesli špičkové služby v oblasti informačných technológií, outsourcingu, kamerových systémov a projektového riadenia. Naším cieľom je poskytnúť vám vysokú úroveň odbornosti, kreativity, ústretovosti, zodpovednosti a riešení pre vaše technologické potreby. Spoločnosť IT Life s.r.o. sa zameriava na implementáciu plne funkčných informačných systémov v súlade so štandardmi EÚ a zabezpečenie ochrany firemných a súkromných dát prostredníctvom vlastných cloudových riešení, čím zvyšuje efektivitu riadenia vašej spoločnosti.

Stabilný, flexibilný a bezpečný informačný systém je kľúčovým faktorom pre úspech a rast perspektívnej spoločnosti. Takýto systém zaisťuje pohodlné pracovné prostredie pre užívateľov a pomáha chrániť a rozvíjať vaše podnikanie. Moderné informačno-komunikačné technológie dodávajú vašej firemnej logistike a komunikácii nový rozmer.

Naše služby zahŕňajú definovanie stratégie, projektové riadenie, realizáciu inteligentných infraštruktúrnych riešení, komplexnú starostlivosť v oblasti IT, školenia a outsourcing. Udržujeme vysokú odbornú úroveň nášho personálu s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom obore. Flexibilne reagujeme na dynamiku technológií a zákazníkom prinášame len to najlepšie, čo trh ponúka.

Naším hlavným cieľom je poskytnúť našim klientom riešenia, ktoré uľahčia, zrýchlia, ztransparentnia a zefektívnia činnosti spoločnosti podporované informačnými a komunikačnými technológiami. Zabezpečujeme stabilitu a spoľahlivosť informačných systémov, čím chránime pred nepredvídateľnými udalosťami, ochranou majetku a citlivých dát. Táto filozofia je základom všetkých procesov našej firmy.